Daha Detaylı Bilgi Sahibi Olmak İçin Bizimle İletişime Geçin.


Vizyonumuz

Doğrudan müşteri odaklı çalışma biçimi ile son yıllarda üretim maliyetlerinin yükseldiğini yakından görüyoruz ve bunun için en yeni teknolojide üretilmiş özel yağlar grubunu en ekonomik fiyatlarla sanayimize sunmayı amaçlıyoruz.


Misyonumuz

Hizmet verdiğiniz sektör, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

HAKKIMIZDA

"En yeni özel gresler ve sıvı yağlar teknolojilerini ithal ederek müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle 2007 yılında yola çıkarak bu 13 yıllık süreçte Türkiye’de, en gelişmiş özel yağlar firmalarından biri olmayı başarmıştır.

TULEV özel yağları biraz daha yakından tanıdığınızda diğer özel yağlar firmalarından daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız...” demek ile olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır özel yağlar alanlarında hizmet veriyoruz.

mission_img

HİZMETLERİMİZ

Geniş ürün yelpazesi ve yeni Teknoloji ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Gresler

Gres yağı, çok uzun yıllardır kullanımı devam eden bir yağ türüdür. Bu yağ sayesinde makinelerin sürtünmesi sırasında herhangi bir zarar da söz konusu olmayacaktır.

İLETİŞİM

Sıvı Yağlar

Yüksek Sıcaklık Yağları üstün performanslı ester yağlarının yüksek teknoloji katkı paketleri kullanılarak hazırlanmış yüksek sıcaklık zincir yağıdır.

İLETİŞİM

Spreyler

Depolama, üretim, ve nakliye sırasında tüm demirli ve demirsiz metaller üzerindeki paslanmayı ve korozyonu durdurur. Nemi yerinden çıkarır ve keser.

İLETİŞİM

MARKALARIMIZ

Her geçen gün markalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz ve ürün aranjmanımızı sürekli geliştiriyoruz.

83

happy clients

78

won coffees

94

positive feedback

-->

NEDEN BİZ?

Çünkü işimizi severek yapıyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

Daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Belki hiç bir Özel Yağlar firmasının yapmadığı kadar çok teknik bülten, yeni gres teknolojileri katkıları, yeni makine şartları ve çizimleri gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

ÖZELLİKLERİMİZ

KALİTE100%

HİZMET100%

DESTEK100%

ÇÖZÜM100%

HABERLER

Hakkımızda tüm duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Formu doğru doldurduğunuz takdirde geri dönüş yapılacaktır.

Adres

İnönü Mh. Ulusu Cd. Zümrüt Sk. No:13 1/A Ataşehir / İstanbul